ukr
Старокостянтинів
14:05
Монтаж Відеоспостереження (Відеонагляд, видеонаблюдение)

Монтаж Відеоспостереження (Відеонагляд, видеонаблюдение)

200 грн  /послуга
Слободенюк Павло, директор
на Флагма з 25 травня 2017
Продам

Виконуємо проектування, створення, налаштування та монтаж систем відеоспостереження. Так як охоронне відеоспостереження має виконувати важливі завдання безпеки і забезпечувати цілодобовий захист об'єкта, то монтаж такої системи повинен бути виконаний якісно. Якісний монтаж забезпечує правильну і безперебійну роботу системи відеоспостереження. Більше того монтаж системи відеоспостереження від фахівців виконується швидко і в чітко обумовлені терміни.

Встановлюємо:
- бюджетні системи охоронного відеоспостереження на невеликих об’єктах (квартирах, офісах, магазинах);
- професійні системи з відеоаналітикою (фіксація автомобільних номерів, розпізнавання облич, підрахунок відвідувачів для великих підприємств, супермаркетів та підвищення безпеки міста).

Також, за бажанням клієнта встановлюємо віддалений доступ до системи(виведення зображення на екран телефона, планшета чи комп’ютера).

Залежно від того, який вид відеоспостереження ви хочете створити на своєму об'єкті, буде відрізнятися і роботи з монтажу і їх вартість. Ціна на монтаж системи відеоспостереження залежить від кількості виконаної роботи і її складності. Так кількість і тип відеокамер впливає на ціну монтажу всієї системи відеоспостереження.

Працюємо з надійним та перевіреним обладнанням з гарантією та офіційним сервісом, надаємо також гарантію на виконані роботи.

Для того, щоб дізнатися додаткові дані з монтажу систем відеоспостереження та поставити свої запитання, зв'яжіться з нами по телефону або завітайте до нашого офісу. Ми допоможемо правильно обрати систему відеоспостереження залежно від Вашого типу об’єкта. Консультація та виїзд безкоштовно.

Наша сторінка в Facebook

Оновлено: 17 січня 2019, 10:51
переглядів: 95
Схожі оголошення
1 800 грн /шт ціна
Козацька Варта, ПП, Хмельницький, 41 км
Подключай- и наблюдай в любом месте, в любое время! Наши системы...
×
×
×
×
×