ukr
Старокостянтинів
21:56
1/5
Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ
Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 1 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 2 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 3 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 4 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 5

Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ

46 400 грн  /штука
Ремарчук Тарас, менеджер
на Флагма з 25 березня 2010
Продам

Продам Електричний інструмент для монтажу прес фітингів REMS Пауер-Прес SE (Электрический инструмент для монтажа пресс фитингов REMS Пауер-Пресс SE)
Прес був у використанні, проте у хорошому робочому стані.
REMS Пауер-Прес SE - електричний радіальний прес для виготовлення прес-з’єднань усіх стандартних систем прес-фітингів D 10-108 мм, Ø ⅜ - 4 ". Для приводу прес-кліщів / прес-кілець REMS і інших відповідних прес-кліщів / прес-кілець інших виробників. Зажим для прес-кліщів з автоматичним фіксатором. Потужний електромеханічний привід з надійним універсальним двигуном, 230 В, 50-60 Гц, 450 Вт, редуктором, що не вимагає технічного обслуговування з просковзуючою запобіжною муфтою і системою подачі із трапецієподібним штифтом. Захист від перевантаження.
В комплекті – обжимні кліщі наступних розмірів: М 15, М 18, М 22, М 28, М35, М 42.
Сила подачі і пресування з тиском в кілька тонн забезпечують блискавичне та бездоганне пресування.
Системна перевага
Тільки одні прес кліщі для всіх радіальних прес інструментів REMS (крім REMS Міні-прес ACC), в тому числі для радіальних пресів інших виробників.
Прес-кліщі на всі стандартні системи
Повний витримують сильні навантаження, виготовлені з кованої і особливо надійною спеціальної сталі високої міцності. Прес-контури кліщів REMS специфіковані і відповідають вимогам окремих прес-фітингових систем. Завдяки цьому гарантоване надійне пресування.
Конструкція
Компактний, міцний інструмент, що відповідає вимогам будівельного майданчика. Невелика вага і витягнута конфігурація вигідно відрізняють його від інших машин. Вага всього 4,4 кг. Зручний для роботи в руках, над головою або ж в умовах обмеженого простору. Стійке положення прес-кліщів за рахунок автоматичного фіксування. Підходить для відповідних прес-кліщів інших виробників.
Процес пресування
Безпека праці, функціональна і експлуатаційна надійність. З повним закриттям прес-кліщів з'єднання вважається виконаним. До задіяння реверсу прес-кліщі залишаються зімкнутими, що дає можливість переконатися в бездоганності прес-з'єднання (повністю зімкнуті губки прес-кліщів).

Оновлено: 30 жовтня 2017, 15:13
    переглядів: 55
Схожі оголошення
23 900 грн /шт ціна
Рабенштайнер, ТОВ, Старокостянтинів
Електричний різьбонарізний клуп Rems Amigo 2 Сет R ½ - ¾ - 1-1¼ - 1½ -...
200 грн /послуга ціна
Слободенюк П., ФОП, Старокостянтинів
Виконуємо проектування, створення, налаштування та монтаж систем...
Продажа и монтаж пленочных, инфракрасных теплых полов
50 грн /послуга ціна
Коковихин А.Ю., ФОП, Вінниця, 107 км
Продажа и монтаж пленочных, инфракрасных теплых полов Инфракрасная...
Ціна не вказана
Ижакевич О.М., ФОП, Вінниця, 107 км
Виконаємо роботи по підготовці та монтажу фундаментів під автомобільні...
Ціна не вказана
TERMO, ПП, Вінниця, 107 км
Монтаж холодильных и морозильных камер. Холодильные двери из сендвич...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×