rus
Староконстантинов
14:02
1/5
Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ
Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 1 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 2 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 3 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 4 Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ - фото 5

Електроінструмент для монтажу пресфітингів REMS Пауер-ПресSЕ

46 400 грн  /штука
Ремарчук Тарас, менеджер
на Флагма с 25 марта 2010
Продам

Продам Електричний інструмент для монтажу прес фітингів REMS Пауер-Прес SE (Электрический инструмент для монтажа пресс фитингов REMS Пауер-Пресс SE)
Прес був у використанні, проте у хорошому робочому стані.
REMS Пауер-Прес SE - електричний радіальний прес для виготовлення прес-з’єднань усіх стандартних систем прес-фітингів D 10-108 мм, Ø ⅜ - 4 ". Для приводу прес-кліщів / прес-кілець REMS і інших відповідних прес-кліщів / прес-кілець інших виробників. Зажим для прес-кліщів з автоматичним фіксатором. Потужний електромеханічний привід з надійним універсальним двигуном, 230 В, 50-60 Гц, 450 Вт, редуктором, що не вимагає технічного обслуговування з просковзуючою запобіжною муфтою і системою подачі із трапецієподібним штифтом. Захист від перевантаження.
В комплекті – обжимні кліщі наступних розмірів: М 15, М 18, М 22, М 28, М35, М 42.
Сила подачі і пресування з тиском в кілька тонн забезпечують блискавичне та бездоганне пресування.
Системна перевага
Тільки одні прес кліщі для всіх радіальних прес інструментів REMS (крім REMS Міні-прес ACC), в тому числі для радіальних пресів інших виробників.
Прес-кліщі на всі стандартні системи
Повний витримують сильні навантаження, виготовлені з кованої і особливо надійною спеціальної сталі високої міцності. Прес-контури кліщів REMS специфіковані і відповідають вимогам окремих прес-фітингових систем. Завдяки цьому гарантоване надійне пресування.
Конструкція
Компактний, міцний інструмент, що відповідає вимогам будівельного майданчика. Невелика вага і витягнута конфігурація вигідно відрізняють його від інших машин. Вага всього 4,4 кг. Зручний для роботи в руках, над головою або ж в умовах обмеженого простору. Стійке положення прес-кліщів за рахунок автоматичного фіксування. Підходить для відповідних прес-кліщів інших виробників.
Процес пресування
Безпека праці, функціональна і експлуатаційна надійність. З повним закриттям прес-кліщів з'єднання вважається виконаним. До задіяння реверсу прес-кліщі залишаються зімкнутими, що дає можливість переконатися в бездоганності прес-з'єднання (повністю зімкнуті губки прес-кліщів).

Обновлено: 30 октября 2017, 15:13
просмотров: 64
Похожие объявления
23 900 грн /шт цена
Рабенштайнер, ООО, Староконстантинов
Електричний різьбонарізний клуп Rems Amigo 2 Сет R ½ - ¾ - 1-1¼ - 1½ -...
200 грн /услуга цена
Слободенюк П., ФЛП, Староконстантинов
Виконуємо проектування, створення, налаштування та монтаж систем...
Продажа и монтаж пленочных, инфракрасных теплых полов
50 грн /услуга цена
Коковихин А.Ю., ФЛП, Винница, 107 км
Продажа и монтаж пленочных, инфракрасных теплых полов Инфракрасная...
350 - 6 000 грн /шт оптом
Ижакевич О.М., ФЛП, Винница, 107 км
Качественно решаем задачи по обустройству тепла и комфорта Вашего...
30 000 - 150 000 грн /шт оптом
Ижакевич О.М., ФЛП, Винница, 107 км
Виконаємо роботи по підготовці та монтажу фундаментів під автомобільні...
×
×
×
×
×